Barber Gdynia Centrum

W naszym salonie, chwili relaksu mogą się oddać również Panowie. Oprócz tradycyjnego strzyżenia włosów i brody, wprowadziliśmy usługi barberskie w centrum Gdyni dla bardziej wymagających. Panom, którzy chcą mieć zadbany zarost, nadajemy jego kształt i trymujemy z użyciem brzytwy. Oferujemy również SPA dla brody, który polega na masażu z olejkami i okładem z ciepłego ręcznika. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach barberskich.

Od pewnego czasu zaobserwować można trend w modzie męskiej, który opiera się o stylizacje „na drwala”. Cechuje się bujnym, lecz odpowiednio wypielęgnowanym zarostem, schludną i dobrze przystrzyżoną fryzurą oraz odpowiednią garderobą. Szczególnie broda, jeszcze dekadę temu ignorowana, dziś jest niezbędnym elementem każdego mężczyzny podążającego za obecnymi trendami. Jej powrót przywrócił także do życia zawód z przeszłości, jakim był golibroda. Jeżeli więc poszukujesz profesjonalistów, którzy zadbają o Twoją brodę koniecznie odwiedź barbera w centrum Gdyni!

Profesjonalny Barber w centrum Gdyni

Czy wiesz, że w niedalekiej przeszłości golibroda został uznany za zawód na skraju wymarcia? Dziś jednak przeżywa drugą młodość. Wizyta u naszego barbera w centrum Gdyni jest swego rodzaju rytuałem golenia brzytwą, która jest czynnością znacznie bardziej skomplikowaną, niż ma to miejsce w przypadku wykorzystywania znanych wszystkim elektrycznych maszynek. Niezbędne jest właściwe przygotowanie skóry twarzy tuż przed jej goleniem, nałożenie pianki przy użyciu pędzla, odpowiednie zmiękczenie zarostu i – co najważniejsze – umiejętne posługiwanie się brzytwą.

Poszukując barbera w centrum Gdyni warto wybrać sprawdzonych i doświadczonych profesjonalistów pracujących w naszym salonie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie wysłuchają Państwa oczekiwań, a w razie potrzeby zaproponują najlepsze rozwiązanie tak, by każdy Klient korzystający z usług naszego salonu wyszedł z niego w pełni usatysfakcjonowany.